DOPRAVA A PLATBA KONTAKTY REGISTRACE

KOŠÍK
je prázdný
jednorázová sleva: 0%
pro slevu 2% zbývá nakoupit za: 2000 Kč
Akční nabídka Sportovní výživa Fitness stroje Sportovní literatura Sportovní oblečení Činky a závaží
rychlé vyhledávání:
poradna

Sada senzorů pro Eleiko osy

Powerlifting > Osy > > Sada senzorů pro Eleiko osy

 
  1 sada     
 24273 Kč    24273 Kč  
Dostupné do 21 dnů.

• Data pro trénink založený na rychlosti (Velocity Based Training)

Eleiko společně s naším partnerem Enode vytvořilo Bar Sensor Kit pro použití s osami kompatibilními se senzory v portfoliu Eleiko os (Eleiko IPF Powerlifting tréninková osa a Eleiko WPPO soutěžní osa). Senzory, které jsou první svého druhu, jsou integrovány do každého z konců os a poskytují sportovcům přesnou kvantitativní a kvalitativní analýzu – bez rozptylování externími měřicími zařízeními – která nabízí nový pohled na silový trénink a pomáhá zajistit maximální výkon bez přetrénování.

Aplikace
Stáhněte si aplikaci Enode a připojte senzory pro podrobnou analýzu tréninku.

Všestranný nástroj
Použijte senzory v domácím, komerčním nebo atletickém tréninku.

Podrobná analýza zdvihu
Senzory sledují 16 metrik; jejich zobrazení si můžete v aplikaci sami uzpůsobit vašim analytickým potřebám.

Hodnocení připravenosti a provedení
Získejte podpůrné návrhy týkající se volby vhodné zátěže, připravenosti a podrobné analýzy provedení zdvihu pomocí synchronizovace trajektorie činky, grafů rychlosti a videa zdvihu.

Analyzujte každý okamžik
S duálními senzory můžete rozlišit věci, které je obtížné vidět pouhým okem, jako je rotace, sklon, vektory zrychlení nebo rychlosti pro každý okamžik zdvihu.

Kompatibilní tyče
Eleiko IPF Powerlifting tréninkové osy a Eleiko WPPO soutěžní osy vyrobené po září 2020 jsou kompatibilní se senzory Enode. U os WPPO můžete ověřit kompatibilitu podle sériového čísla osy. První částí sériového čísla osy Eleiko je datum výroby (RRMMDD); libovolná osa WPPO označená sériovým číslem po roce 200921 je kompatibilní se senzorem.

Pro různá tréninková prostředí
Osy Eleiko se sadou Eleiko Bar Sensor Kit jsou skvělé pro různé uživatele a nastavení, od vášnivého domácího tréninku až po nadšence v posilovně nebo sportovce, kteří se připravují na soutěž.

Propojte senzory v aplikaci one-to-one. Jednu sadu senzorů může používat každý, kdo trénuje ve sportovním zařízení, pokud si stáhne bezplatnou aplikaci a připojí senzor, což členům a sportovcům poskytne zcela nový pohled na jejich trénink a výkon. Trenéři mohou posouvat programy a sledovat výkon sportovců přístupem k dalším službám s Enode Pro+.

Stáhněte si aplikaci
K ovládání senzorů si budete muset stáhnout aplikaci Enode z App Store nebo Google Play (nebo Enode Pro+ pro neomezený počet uživatelů pro trenéry a zařízení) a připojit senzory k aplikaci. Podporu s aplikací a senzory poskytuje náš partner Enode. Pokud máte nějaké dotazy, navštivte prosím https://enode.ai/ .

Specifikace:
Číslo produktu: 3085286
Délka: 210 mm
Šířka: 175 mm
Výška: 74 mm
Hmotnost: 0,7 kg

Hodnocení produktu Sada senzorů pro Eleiko osy
Aktuální stav hodnocení:

min SADA SENZORů PRO ELEIKO OSY | Strongbody.czSADA SENZORů PRO ELEIKO OSY | Strongbody.czSADA SENZORů PRO ELEIKO OSY | Strongbody.czSADA SENZORů PRO ELEIKO OSY | Strongbody.czSADA SENZORů PRO ELEIKO OSY | Strongbody.cz max


Nejčastější názory na produkt Sada senzorů pro Eleiko osy:
K tomuto produktu není žádný komentář
 
Odebírat novinky o slevách!
PODPORA
po - pá: 7:00 - 14:00
info@strongbody.cz
O NÁKUPU
OSOBNÍ ODBĚR
A1 SOLUTION, s.r.o.
Strongbody.cz
Tyršova 96
276 01 Mělník
SLEDUJTE NÁS!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c)2003-2024 Strongbody.cz - provozuje A1 SOLUTION, s.r.o.