DOPRAVA A PLATBA KONTAKTY REGISTRACE

KOŠÍK
je prázdný
jednorázová sleva: 0%
pro slevu 2% zbývá nakoupit za: 2000 Kč
Akční nabídka Sportovní výživa Fitness stroje Sportovní literatura Sportovní oblečení Činky a závaží
rychlé vyhledávání:
poradna


Nitrix CEM3 - 180 tbl + vzorek Syntha-6 + triko + CEEM 40cps je dočasně vyprodán

 
vyberte si alternativu v kategorii:
Anabolické doplňky
nebo si nechte doporučit vhodný produkt
na telefonu: 777 003 333

Nitrix CEM3 - 180 tbl + vzorek Syntha-6 + triko + ZDARMA CEEM 40cps

Sportovní výživa > Anabolické doplňky > NO anabolizéry > Nitrix CEM3 - 180 tbl + vzorek Syntha-6 + tri


NITRIX | Strongbody.cz
NITRIX | Strongbody.cz
Nitrix CEM3 - Pamatujete si na ty okamžiky v posilovně, kdy všechno bylo prostě skvělé? Měli jste sílu jak buvoli, činky se zdáli lehčí než obvykle, každé opakování a každou sérii jste zvládali bez větší námahy, vaše postava vypadala dokonale a svaly byly tak plné a napumpované, že to vypadalo, jako by jste právě přibrali 5 kg svalů. Celou dobu, co jste byli ve fitcentru a dokonce i poté doma, jste nemohli odtrhnout oči od zrcadla a dokola si opakovali „Kéž bych mohl vypadat takhle pořád!“

A teď pozor! Co kdyby takový den, okamžik, trénink a taková vizáž byly možné kdykoliv? Ano, skutečně existuje JEDEN výrobek, který má schopnost vytvořit ten vyhledávaný stav absolutní dokonalosti těla, něco co nebude trvat jen 2 hodiny při a hned po tréninku, ale 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

NITRIX – dokonalá věda v oblasti NO
Nitrix si rychle vybudoval pověst nejznámějšího a nejúspěšnějšího NO doplňku na světě. Je vrcholem více než ročního výzkumu, vývoje a testování.

Nejjednodušší způsob, jakým vysvětlit fungování Nitrixu je jeho přirovnání k bortící se hrázi. Hráz slouží jako regulátor vody, zabraňující jejímu volnému odtékání z nádrže do řek a kanálů. Kdyby se nádrž protrhla, všechna voda by obrovskou silou vytekla, zcela naplnila všechny své tepny – řeky a kanály a prosákla půdou.
Nitrix takto rozbíjí vnitřní tělesné hráze – otevírá krevní kanálky a způsobuje zvýšený přívod krve do svalů. Tím zcela naplní všechny svaly potřebnými živinami, které jsou obsaženy v této ojedinělé formuli a které umožní razantní zvětšení jejich objemu. Nitrix nastartuje transportní zásobovací systém, zaplaví svaly krví bohatou na živiny a způsobí konečný anabolický růst svalů za současného snižování tukových tkání.

Průvodce 4 týdenní transformační Nitrixovou kůrou a popis klíčových efektů:
1. týden
Vaše tělo je ve fázi naplňování se NO. Projeví se počáteční účinky – plně napumpované svaly.
Nitrix podpoří trvalé napumpovaní svalů a zlepší celkový tvar vaší postavy. Budete vypadat lépe a to i mimo fitcentrum.

2. týden
Nitrix právě nastartoval transformační proces. V průběhu 2. týdne zřetelně uvidíte a ucítíte změny vyvolané účinky Nitrixu. Vaše síla, výdrž a schopnost regenerace se výrazně zlepší, vaše svaly budou očividně plnější a tvrdší. Nitrix podpoří soustavný příliv živin do svalů, díky větší síle a lepší schopnosti regenerace budete mnohem aktivnější a výkonnější. Nitrix však není určen výhradně pro ty, kdo touží jen po větším a tvrdším bicepsu - zaznamenáte rovněž větší pohlavní svěžest. Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.

3. týden
Metamorfóza je v plném proudu a je to jen a jen lepší. Ucítíte jak je vaše kůže obtažená okolo svalů, cévy budou rapidně zvětšené. Budete mít velmi tvrdé, napumpované svaly, které tak vydrží po celý den. Vaše regenerace bude takřka okamžitá, síla a výdrž raketově vzrostou, nárůst čisté svalové hmoty bude zcela zřejmý. V tomto okamžiku se vás každý ve fitcentru bude ptát, co na to berete.

4. týden a dále
Každý den budete moci v zrcadle pozorovat čím dál svalnatější postavu. Získáte takovou hladinu svalové hmoty a její hustoty, kterou mnoho jiných jedinců dosáhne až po letech intenzivního tréninku. Pokud si myslíte, že už to je dobré, tak pozor – Nitrixová přeměna může ještě urazit pořádný kus cesty. Každým dalším týdnem budete moci pozorovat zlepšení svalnatosti, napumpování, síly a schopnosti regenerace.
Nitrix podpoří celkovou transformaci vaší postavy a zvětšení svalové hmoty, která zůstane i v mimotréninkovém období. Nitrix rovněž poupraví schopnost organismu lépe využívat živiny z potravy a redukovat tak tukové tkáně – u spousty jedinců byl po 12týdenním užívání Nitrixu zaznamenán 1-3% úbytek hladiny tuků.

Ronnie hovoří o NO s Ch. Fergusonem, generálním ředitelem firmy BSN a hlavním výzkumníkem formule Nitrixu
Poté, co Ronnie Coleman podepsal s firmou BSN největší kontrakt na reklamní spolupráci v historii bodybuildingu, nechali jsme jej vyzkoušet náš MASS STACK program,. Chtěl jsem podrobně zaznamenat jak bude největší současný kulturista planety reagovat na každý z vysoce účinných výrobků obsažených v tomto balíčku. Každý týden jsme se poté scházeli, abych mohl zaznamenat jeho postřehy k tomu, jak jej NITRIX (základ balíčku Mass Stack) ovlivňoval v každé fázi tohoto programu.

Na konci prvního týdne:

„Vidíš Chrisi?“ /Ronnie vyhrnuje rukáv a ukazuje biceps – masivní a žilnatý jako by byl právě uprostřed série „curls????“ s 300 librovým závažím./ „Je to zvláštní, moje cévy a svaly jsou takhle naběhlé po celý den…vypadá to jako bych právě vyšel z posilovny. Začalo to hned v prvním týdnu, přesně jak jsi mi tvrdil“
Ronnie pokračuje: „NO-Xplode mi zvedne energii a zvýší intenzitu napumpování. Navíc zlepší mou psychickou koncentraci. Nutí mě to chtít zvedat brutálně těžké váhy. Po tréninku začne fungovat Nitrix a udržuje neustálé napumpování. Svaly jsou teď o hodně napumpovanější… v dobrém smyslu…jsou plnější, tvrdší, sušší, nikoliv nateklé a měkké. Když se ráno probudím, moje žíly jsou pořád ještě naběhlé a vystouplé. Je to anabolická bomba. Díky Nitrixu všechno funguje lépe – moje tréninky, dieta i všechny další doplňky.

Vstupuji do našeho hovoru: „ Nitrix se stará, aby vše řádně fungovalo – nejen napumpování, ale všechno spojené s růstem svalů, účinkuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nitrix byl vyvinut jako urychlující prostředek a základ soustavného nárůstu objemu i síly, trvalého napumpování, lepšího vyrýsování a tvrdosti svalů a jejich zotavení. Udržuje zvýšenou hladinu NO, který otevírá a rozpíná cévy a ve dne v noci tak umožňuje vyšší průtok krve zásobující tvé svaly živinami a anabolickými růstovými látkami. To je ten důvod, proč s Nitrixem všechno funguje lépe - tvůj trénink, dieta a všechny další doplňky. Vysadíš Nitrix a bude to, jako bys ustříhl ptákovi křídla – bude se moci pohybovat, ale nikdy se neodlepí od země, nebude moci vzlétnout.

O pár týdnů později jsme si telefonovali a probírali jeho pokroky.
„Chrisi, zapomněl jsem se zmínit, že jsem již dřív vyzkoušel pár NO výrobků, včetně toho vašeho. Nitrix skvěle fungoval, ale pak mi kámoši doporučili, ať zkusím i něco jiného. Ale s tím jsem daleko nepokročil, prostě tak dobře nefungovaly. Dal jsem na svůj instinkt , vrátil se k Nitrixu a za pár dní jako by se moje tělo znovu rozjasnilo. Nitrix to pořádně nastartoval, svaly se mi naplnily a cítil jsem se skvěle svěží. Všechno začalo fungovat jako tenkrát, když jsem ho bral poprvé“

„Ptal ses na 2. a 3. týden mého programu - Viděl jsi váhy, co zvedám – klouby a vazy za to platí tvrdou daň…Nitrix mě opravdu uvolňuje a přináší úlevu. Nevím, jestli to je tím zvýšeným průtokem krve, větším množstvím kyslíku, ale klouby jsou teď daleko víc v pohodě. Nitrix mi též umožňuje zvedat daleko víc – a to byl vždycky můj klíč k nárůstu hmoty. I moje výdrž je teď větší… dělám víc sérií s většími váhami.“

„Pamatuji si vaše reklamy, kde jste popisovali pohled do zrcadla asi po 4 týdnech – ještě více svalů, ještě vyrýsovanější a hustší. Nikdy předtím jsem s Nitrixem tak daleko nedošel, takže jsem se na ta tvrzení díval poněkud skepticky. Ale poté, co jsem si to teď na vlastní kůži vyzkoušel, vím, že vše je přesně tak, jak jste popisovali. To nejlepší je, že co vidíte v zrcadle, na vás zůstane, jednoduše to nezmizí, když to přestanete užívat.

S úsměvem odpovídám: „ Přesně takové reakce neustále dostáváme od našich zákazníků. Neúnavně jsme testovali naši Nitrixovou formuli dokud nebyla perfektní. Všichni okolo už toho měli dost, ale jsem tím posedlý – aby věci fungovali lépe, než by kdo mohl předpokládat.

Za velkou částí úspěchu firmy BSN stojí skutečnost, že zákazníci důvěřují našim výrobkům, protože fungují jako žádný jiný výrobek na trhu.
Fungují přesně tak, jak my slíbíme, že fungovat budou. Naši zákazníci vyzkoušeli i jiné značky a byli zklamáni. Je skvělý pocit vědět, že vyrábíme ty nejlepší doplňky, které si lze koupit… a že i zákazník si tento fakt uvědomuje. Možná to bude znít divně, ale já radím lidem, kteří jsou si nejistí ve výběru, aby vyzkoušeli i jiné NO výrobky….přesně tak, jak jsi to udělal ty. A pak ať si vyzkoušejí Nitrix. A všechny jejich pochybnosti rázem zmizí.

Složení:
A-AKG, CRTS² (Controlled Released Technology & Support System),  Methocel™ (MicroPolymer Hydrophilic Ether Matrix), Phospoplexx™ (Calcium Phosphate, Di-Phosphate & Sodium Phosphate), 2CM™ (Dicreatine Malate), L-Citrulline, NAD, Folic Acid

100 g výrobku obsahuje:
  Energie ?
  Bílkoviny ?
  Sacharidy ?
  Tuky ?

Tři (3) tablety obsahují:
  A-AKG 3000mg
  CRTS² (Controlled Released Technology & Support System) 1897mg

Doporučené dávkování:
2 tablety denně

Balení:
180 tabletNitrix-AVPT-180cps-CEEM-40cps-ZDARMA
Hodnocení produktu Nitrix CEM3 - 180 tbl + vzorek Syntha-6 + triko + ...
Aktuální stav hodnocení:

min NITRIX | Strongbody.czNITRIX | Strongbody.czNITRIX | Strongbody.czNITRIX | Strongbody.czNITRIX | Strongbody.cz max


Nejčastější názory na produkt Nitrix CEM3 - 180 tbl + vzorek Syntha-6 + triko + ...:
K tomuto produktu není žádný komentář
 
Odebírat novinky o slevách!
PODPORA
po - pá: 7:00 - 14:00
info@strongbody.cz
O NÁKUPU
OSOBNÍ ODBĚR
A1 SOLUTION, s.r.o.
Strongbody.cz
Tyršova 96
276 01 Mělník
SLEDUJTE NÁS!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c)2003-2024 Strongbody.cz - provozuje A1 SOLUTION, s.r.o.