DOPRAVA A PLATBA KONTAKTY REGISTRACE

KOŠÍK
je prázdný
jednorázová sleva: 0%
pro slevu 2% zbývá nakoupit za: 2000 Kč
Akční nabídka Sportovní výživa Fitness stroje Sportovní literatura Sportovní oblečení Činky a závaží
rychlé vyhledávání:
poradna

Eleiko weightlifting tréninková osa - muži

Weightlifting > Osy > Osy > Eleiko weightlifting tréninková osa - muži

 
  1 ks     
 26626 Kč    26626 Kč  
Dostupné do 21 dnů.

Tato tréninková osa je certifikována IWF a dá vám stejný pocit a výkon jako soutěžní osy avšak neprochází kontrolou přísných tolerancí požadovaných pro soutěže. Pokud to myslíte se sportem, vysokým výkonem, sílou a kondicí vážně, tato osa Vám umožní dosáhnout výsledků, které požadujete a Vaše vzpírání se dostane na další úroveň.

Přepracovaná konstrukce rotačních konců je speciálně navržena tak, aby poskytovala stabilnější a kontrolovanější rotaci. Otáčení je optimalizováno pro plynulý výkon při zatížení a poskytuje vzpěračům jedinečný a precizní zážitek.

Přepracovali jsme ložiska, vylepšili jsme mazací procesy a zabudovali jsme prachotěsné těsnění, které činí naše rotační konce odolnější. Naše nová řešení minimalizují opotřebení důležitých dílů os. Zajišťují, že rotační konce zůstanou čisté delší dobu a že mazané komponenty zůstanou dobře promazané po dlouhá léta s minimální údržbou.

Vylepšili jsme proces povrchové úpravy a tvrzení naší patentované švédské oceli, abychom naše osy ještě posílili, aniž bychom obětovali legendární flexibilitu, která tvoří základ vyhledávaného „pocitu Eleiko“.

Zkušení a vysoce kvalifikovaní řemeslníci pečlivě sestrojují každou osu, aby byly splněny naše náročné standardy. Naše tyče jsou přísně testovány, jejich výkon je bezkonkurenční a naše kvalita je zaručena.

Vysoce kvalitní precizní jehlová ložiska minimalizují tření a umožňují hladké rotace závaží i při vysoké rychlosti. Zajišťují, že se závaží nezasekne v průběhu rotace a tím ochraňují ramena a zápěstí proti zranění.

Magnetický kartáč
Každá osa je dodávaná s kartáčem abyste vaší osu po každém použití vyčistili od křídy. Můžete ho přidělat na úložný prostor, stojan na dřepy, stojan na křídu nebo rám od platformy. Magnet v rukojeti udržuje kartáč tam, kde ho nejvíce potřebujete.

Specifikace:
Číslo produktu: 3002551
Hmotnost: 20 kg
Délka: 2200 mm
Záruka: 12 let
Technické řešení: Jehlová ložiska
Povrchová úprava úchopové části: Chrom
Povrchová úprava nakládacích konců: Chrom
Značení úchopu: Weightlifting
Průměr úchopu: 28 mm
Vroubkování: 1.2
Prachotěsné uzavření rotačních konců: Ano
Průměr rotačních konců: 50 mm
Délka nakládacích konců: 415 mm
Šířka příruby: 30 mm
Maximální zatížení: 1500 kg
Certifikát: IWF

Údržba:
Po každém tréninku užijte přiložený nylonový Eleiko kartáč k očištění osy od magnesia. Osu můžete očistit desinfekčním prostředkem.

Záruční podmínky:
Osu pouštějte pouze na 30mm gumovou podlahu, doporučujeme užívat Eleiko tréninkové základny. Nenechávejte osu Eleiko naloženou závažím ve stojanu. Vhodná pouze pro vnitřní užití (v tělocvičně). Osu čistěte pouze přiloženým jemným nylonovým kartáčem. Při čištění ostrými nástroji může dojít k poškození lakované vrstvy. Běžné opotřebení nespadá do záruky.

Osa je dodávána bez uzávěrů.


Hodnocení produktu Eleiko weightlifting tréninková osa - muži
Aktuální stav hodnocení:

min ELEIKO WEIGHTLIFTING TRÉNINKOVÁ OSA - MUŽI | Strongbody.czELEIKO WEIGHTLIFTING TRÉNINKOVÁ OSA - MUŽI | Strongbody.czELEIKO WEIGHTLIFTING TRÉNINKOVÁ OSA - MUŽI | Strongbody.czELEIKO WEIGHTLIFTING TRÉNINKOVÁ OSA - MUŽI | Strongbody.czELEIKO WEIGHTLIFTING TRÉNINKOVÁ OSA - MUŽI | Strongbody.cz max


Nejčastější názory na produkt Eleiko weightlifting tréninková osa - muži:
K tomuto produktu není žádný komentář
 
Odebírat novinky o slevách!
PODPORA
po - pá: 7:00 - 14:00
info@strongbody.cz
O NÁKUPU
OSOBNÍ ODBĚR
A1 SOLUTION, s.r.o.
Strongbody.cz
Tyršova 96
276 01 Mělník
SLEDUJTE NÁS!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c)2003-2021 Strongbody.cz - provozuje A1 SOLUTION, s.r.o.