DOPRAVA A PLATBA KONTAKTY REGISTRACE

KOŠÍK
je prázdný
jednorázová sleva: 0%
pro slevu 2% zbývá nakoupit za: 2000 Kč
Akční nabídka Sportovní výživa Fitness stroje Sportovní literatura Sportovní oblečení Činky a závaží
rychlé vyhledávání:
poradna


Gelatina + Coral Calcium se již nevyrábí

 
vyberte si alternativu v kategorii:
Kloubní výživa
nebo si nechte doporučit vhodný produkt
na telefonu: 777 003 333

Gelatina + Coral Calcium

Sportovní výživa > Kloubní výživa > > Gelatina + Coral Calcium


GELATINA + CORAL CALCIUM | Strongbody.cz
Většina sportovců, zvláště silových disciplín, si uvědomuje nezbytnost dostatečného přísunu bílkovin pro nárůst svalové hmoty a síly. Firma Promil jim v této jejich snaze pomáhá nabídkou celé řady proteinových koncentrátů značky Laktofit.

Ale vyživovat pouze svaly zdaleka nestačí. Pro jejich bezchybnou a správnou funkci je naprosto nezbytné věnovat dostatečnou pozornost pojivovým tkáním - tedy úponům, šlachám, kloubům, chrupavkám atd. Jejich poškození vlivem nadměrné a dlouhodobé fyzické zátěže se snadno stává limitujícím faktorem právě rozvoje svalové hmoty. Slabé šlachy a silné svaly, to rozhodně nejde dohromady a dříve nebo později se tento nepoměr vymstí. Se zaníceným úponem, nebo dokonce při jeho natržení se rozhodně sportovat nedá.

Základní složkou všech těchto pomocných pohybových struktur je takzvaná kolagenní bílkovina neboli želatina. Ta sice z pohledu výživy svalů není plnohodnotná a tedy pro tento účel nevhodná (neobsahuje všechny nepostradatelné, tedy esenciální aminokyseliny), ale pro výživu šlach, kloubů a chrupavek je naprosto nepostradatelná.

Určité množství kolagenní bílkoviny můžeme získat z přirozené stravy - kližky v hovězím mase, vyvářením vepřových nožiček apod., ale firma Promil pro Vás připravila mnohem jednodušší a přijatelnější formu aplikace kolagenní bílkoviny: želatinové kapsle. Jak název napovídá, suplementace ve formě kapslí je velmi účinná, pohodlná, rychlá a přesně dávkovatelná.

Kapsle obsahují přes 90 % takzvaného hydrolyzátu želatiny - v podstatě se jedná o rozštěpenou kolagenní bílkovinu, kolagenní peptid, který se mnohem snáze a rychleji vstřebává, působí na regeneraci pojivové tkáně a stimuluje její růst.

V čem Vám je tedy přípravek „Gelatina kapsle“ prospěšný?
Pomáhá při léčbě opotřebených kloubů, šlach či přetížených kostí z důvodu nadměrné fyzické zátěže, zpomaluje proces stárnutí kostí, kloubů, chrupavek, zubů, podpůrných vazivových tkání. Má příznivý vliv na růst vlasů a nehtů, napomáhá regeneraci pokožky a zvyšuje odolnost organismu.

Domníváte se, že přípravek nepotřebujete, protože ještě nemáte problémy s bolestmi kloubů, se záněty svalových úponů a opotřebení kloubní chrupavky Vám také ještě připadá předčasné? Tak to je veliký omyl! Přípravky tohoto typu působí nejlépe a nejúčinněji jako prevence, proto začněte brát „Gelatina kapsle“ dříve, než bude pozdě.

Doporučené dávkování:
- jako prevence: 3 kapsle denně
- běžně: 3 kapsle 1 - 2x den
- při problémech kloubního aparátu: 3 kapsle 3x denně

Kapsle zapíjejte min. 250 ml pitné vody, čaje, ovocných nápojů, džusů, pro lepší využití hydrolyzátu želatiny je vhodnější džus (pro obsah vitamínu C). Optimální je užívat Gelatina kapsle v dvanácti týdenních cyklech s dvoutýdenními přestávkami. Užívejte vždy nejlépe nalačno, dojde k plnému využití, nepřekračujte maximální denní dávku.

Tabulka nutričních hodnot (100 g):
- energetická hodnota: 1504 kJ/354 kcal
- bílkoviny: 88,5 g
- sacharidy: 0 g
- tuky: 0 g
- sodík: 0 g
- vláknina: 0 g

v 1 kapsli
- hydrolyzát želatiny: 400 mg
- uhličitan vápenatý: 40 mg
- vápník: 14 mg

Profil aminokyselin (100 g):
- L-glycin: 17500 mg
- L-prolin: 13400 mg
- L-alanin: 8900 mg
- L-arginin: 9100 mg
- L-hydroxyprolin: 12900 mg
- L-glutamová kyselina: 11400 mg
- kyselina asparagová: 5900 mg
- ostatní aminokyseliny: 20900 mg

Hodnocení produktu Gelatina + Coral Calcium
Aktuální stav hodnocení:

min GELATINA + CORAL CALCIUM | Strongbody.czGELATINA + CORAL CALCIUM | Strongbody.czGELATINA + CORAL CALCIUM | Strongbody.czGELATINA + CORAL CALCIUM | Strongbody.czGELATINA + CORAL CALCIUM | Strongbody.cz max


Nejčastější názory na produkt Gelatina + Coral Calcium:
K tomuto produktu není žádný komentář
 
Odebírat novinky o slevách!
PODPORA
po - pá: 7:00 - 14:00
info@strongbody.cz
O NÁKUPU
OSOBNÍ ODBĚR
A1 SOLUTION, s.r.o.
Strongbody.cz
Tyršova 96
276 01 Mělník
SLEDUJTE NÁS!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c)2003-2022 Strongbody.cz - provozuje A1 SOLUTION, s.r.o.