DOPRAVA A PLATBA KONTAKTY REGISTRACE

KOŠÍK
je prázdný
jednorázová sleva: 0%
pro slevu 2% zbývá nakoupit za: 2000 Kč
Akční nabídka Sportovní výživa Fitness stroje Sportovní literatura Sportovní oblečení Činky a závaží
rychlé vyhledávání:
poradna


Anabolic Halo je dočasně vyprodán

 
vyberte si alternativu v kategorii:
Anabolické doplňky
nebo si nechte doporučit vhodný produkt
na telefonu: 777 003 333

Anabolic HaloANABOLIC HALO | Strongbody.cz
Zbývají jen minuty do vaší úplně první chvíle, kdy si vezmete svou první dávku přípravku ANABOLIC HALO. Jeho kryo-anabolická receptura mu dokáže najít cestu do samotného jádra, infiltruje vaše svaly a donutí je růst. Vytváří auru, která okamžitě uvádí do chodu váš anabolický mechanismus. Pak programuje vaše svaly, aby rostly, a optimalizuje špičkové anabolické prostředí, aby docházelo k nárůstu svalstva.
Anabolická entita obklopuje celé vaše tělo, vychází z vašich svalů a zanechává je ve stavu, kdy nemají na výběr nic jiného, než aby se staly tvrdší a masivně rostly, rychleji, než si vůbec i ten nejšpičkovější kulturista dokáže jenom představit.


Více než 75 převratných ingrediencí, 6 základních elementů, 3 kryogenické technologie – to vše synergicky vyvolá vaše nejúžasnější přírůstky, jaké jste kdy vůbec měli!

Už jen jediná dávka přípravku ANABOLIC HALO vás provede přes anabolický nárůst a každá další dávka pak pokračuje v zesilování tohoto houževnatého stavu metamorfózy svalů. Vědecky objevená receptura rychle dostává látku do vašeho krevního řečiště a naviguje více než 75 vědecky objevených látek, aby se dostaly přímo do vašeho fyziologického mechanismu, což vytváří kombinaci šesti elementů, které vytváří růst. Díky tomu pak vaše svaly rostou tak, jak by si předtím nikdo nebyl ani pomyslel, že je to možné!

6 základních elementů v přípravku Anabolic Halo, které vytvářejí růst svalů !
Element číslo 1: Větší využití volného testosteronu

První základní element tě katapultuje do růstové fáze, a to tak, že zvýší hladinu volného testosteronu. Ten je jedinou využitelnou formou testosteronu, která se nachází v lidském těle. Ale pozor, jen pouhá 2% testosteronu ve vašem těle je tento volný testosteron! Mezní testosteron, což je další forma testosteronu, která nedělá vůbec nic pro růst vašich svalů.

Element číslo 2: Modulace anabolického transkripčního faktoru (ATF-4)
Druhým základním elementem je modulace anabolického transkripčního faktoru ATF-4. Přípravek ANABOLIC HALO moduluje ATF-4 tak, že donutí svalové buňky regulovat jeden z neúčinnějších hormonů budujících svalstvo v těle, což je inzulín. Ve skutečnosti univerzitní výzkum, který byl publikován v jednom z hlavních biochemických časopisů, byl výzkumníky ATF-4 identifikován jako anabolický transkripční faktor, který hraje hlavní roli v hormonální regulaci aminokyselin a proteinového anabolismu.

Element číslo 3: Manipulace s inzulínem
Třetím základním elementem budování svalstva v multi platformovém cyklu přípravku ANABOLIC HALO je přímá manipulace s inzulínem ve vaší slinivce břišní. To vede k super citlivosti vašich svalových buněk a vede k maximální absorpci výživných látek, čímž je optimalizováno bohaté anabolické prostředí, které vede k vytváření šokující velikosti a nárůstu síly.

Element číslo 4: Inhibice katabolického mechanismu
Čtvrtým základním elementem je zmrazení aktivit klíčových biochemických látek v rámci svalového katabolismu. Přípravek ANABOLIC HALO funguje na principu uzavření spojů, které omezují růst svalů, a to tak, že chrání svaly od devastujících účinků katabolismu.

Element číslo 5: Aktivace satelitních buněk
Tak, jak sílí a rostou vaše svalové buňky, tak se začíná měnit i váš fyziologický profil. Renomovaný výzkum v oblasti svalových buněk prokázal, že klíčové látky obsažené v přípravku ANABOLIC HALO fungují uvnitř svalových buněk. Dramaticky zesilují počet satelitních buněk a koncentraci minonukleí. Tím počítají stadium kouzelného hypertrofického svalového růstu. Vědecké výzkumy to dokazují! Během pouhých 28 dní trvající klinické studie prováděné na přední univerzitě došlo k ověření toho, že určitá dávka jedné z klíčových látek v přípravku ANABOLIC HALO významně zesílila koncentraci satelitních buněk ve svalových vláknech, a to o celých 100%. Tyto satelitní buňky vysílaly odezvu na růstové signály a vedlo to ke zvýšení velikosti svalů. Tento dramatický nárůst je způsoben silami, které vedou ke strašlivě rychlému zvýšení velikosti svalů.

Element číslo 6: Zvětšení oblasti svalových vláken
Přípravek ANABOLIC HALO vyhledává vaše svaly jako kořist a krmí svou chtivost, aby expandoval. Skutečně bylo prokázáno, a to v šestnáctitýdenní klinické studii prováděné výzkumníky na jedné z předních univerzit, že klíčová látka obsažená v přípravku ANABOLIC HALO skutečně způsobuje nárůst ve vašich svalových vláknech, a to v průměru o neuvěřitelných 16,8 %. Ano, čtete správně – o 16,8%! Tato převratná studie byla v poslední době publikována v jednom prestižním časopise. Nemůžete ovládat tento růst, ale výsledky půjdou samy za vámi. Dosáhnete monstrózního svalstva, tajemného vzhledu a tvrdosti svalů jako led!
Výzkumníci společnosti MuscleTech objevili způsob, jak řídit anabolicky aktivní testosteron, aby se dostal přímo do vašich svalových buněk, aniž by přitom ovlivňoval přirozenou produkci testosteronu!

Přípravek ANABOLIC HALO je tak silný, že opravdu cítíte, jak je uváděn do chodu mechanismus vytváření svalstva, a to velmi vysokou rychlostí. Ale je to tak citlivý fenomén, že ho můžete spatřit pouze při použití experimentální technologie, která měří elektronovou fotoemisi. Podle vědců lze studovat zaznamenanou a kvantifikovanou bioelektrickou energii u více než stovky sportovců, kteří se zúčastnili Olympijských her. Výzkumníci byli schopni provést korelaci specifických „luminiscenčních znaků“ (jde o jev zvaný „halový jev“), a to s optimálním potenciálem sportovce. Aby výzkumníci společnosti MuscleTech mohli provést tento test, museli provádět stejný typ elektromagnetické diagnostiky s profesionálem IFBB Fouadem Abiadem, a to formou nezávislých testů. Podle laboratorních analýz prováděných na panu Abiadovi před tréninkem a 45 minut po tréninku došlo k indikaci dramatického zvýšení v oblastech spojených se svalově kosterním systémem, a to po užití přípravku ANABOLIC HALO. Jejich analýza Fouadových luminiscenčních znaků jim pak řekla: Ano, skutečně jste viděli přípravek ANABOLIC HALO!

I když tyto zobrazovací technologie jsou v současnosti pro výzkumníky společnosti MuscleTech příliš experimentální, lze je považovat za „hrubou vědu“ či důkaz toho, co se děje při užívání přípravku ANABOLIC HALO. Faktem pak zůstává, že díky tomu ucítíte sílu tohoto revolučního průlomového přípravku v oblasti kulturistiky! A jsme si jistí, že brzy uvidíte v zrcadle i takové výsledky, s nimiž skutečně lze počítat!
Výsledky potvrzeny nezávislými studiemi ze Southwester Center texaské univerzity, z University of Connecticut a univerzity v Kodani!

Přípravek ANABOLIC HALO řídí anabolicky aktivní volný testosteron. Je to jediná forma testosteronu, která může být využita k růstu svalů a působí přímo ve vašich svalových buňkách. Je skutečnost, že proběhla 21-denní klinická studie, která prokázala, že účinná sloučenina obsažená v přípravku ANABOLIC HALO dramaticky zvýšila počet předtréninkových androgenových receptorů ve srovnání s dobrovolníky, kteří místo ní užívali placebo. Androgenové receptory poutají volný testosteron a umožňují mu, aby signalizoval svalový růst. Volný testosteron sice tvoří jen 2 procenta veškerého testosteronu ve vašem těle, ale je to jediná jeho forma, kterou lze využívat. Takže využití volného testosteronu je základní pro růst svalstva. Toto využití nárůstu volného testosteronu, a to přitom bez škodlivých vedlejších účinků, vytváří základ pro syrový nefalšovaný růst velikosti svalů i síly!

Další klinická studie, která probíhala po dobu 28 dní na jedné z předních univerzit, přinesla svědectví vědců o něčem úžasném. Účinná látka obsažená v přípravku ANABOLIC HALO je skutečně zesilována pomocí velkého počtu satelitních buněk uvnitř svalových vláken, a to o více než 100%! Tyto satelitní buňky odpovídají na růstový signál, aby zvýšily velkost svalové hmoty. Navíc jsou tady ale i další neuvěřitelné výsledky. Ty samé základní anabolické sloučeniny zvětšují oblast okolo svalových vláken,a to o průměrně 16,8 % během pouhých 16 týdnů! Výsledkem je pak radikální přestavba vašich svalů a rychlý šokující nárůst vašeho svalstva!
Mr. Olympia Jay Cutler doporučuje ANABOLIC HALO !

„Byl jsem první kulturista na světě, který zkoušel přípravek ANABOLIC HALO a nikdy předtím jsem něco takového nezažil. Cítil sem, jak se mé svaly zvětšují a jsou napumpované. S přípravkem ANABOLIC HALO sem se stal větším než jsem byl kdykoliv předtím!“
Jay Cutler, dvojnásobný držitel titulu Mr. Olympia

„Tohle je extrémně účinný přípravek pro kulturisty! Vím, že jsem dosáhl nejbláznivějších přírůstku svých svalů i síly, a to v nejkratší době.“
Gustavo Badell, dvojnásobný šampión IFBB Pro

Dávkování
Před užíváním se důkladně seznamte s celou etiketou včetně upozornění! Vzhledem k silným účinkům produktu, začněte užívat pouze 1 dávku (1 vrchovatou odměrku) denně. Ve dnech tréninku užívejte svoji dávku ihned po skončení tréninku rozmíchanou ve 3 dl čisté vody. Ve dnech volna užívejte svou dávku (1 vrchovatou odměrku) rozmíchanou ve 3 dl čisté vody hned ráno. Po několika dnech užívání můžete své dávkování zvýšit na 2 odměrky denně, které rozmíchejte v 6 dl vody. Neužívejte více než 2 odměrky denně! Dodržujte dostatečný pitný režim během dne!

Upozornění
Tento produkt je určen výhradně mužům a není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoami (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! V případě, že u vás nastanou mdloby, bolest hlavy, nevolnost, potíže s dýcháním, nepravidelný srdeční rytmus nebo bolest na prsou, ihned přerušte užívání a volejte lékaře! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Před užíváním si pozorně přečtěte návod a řiďte se instrukcemi! Není určen pro děti! Dodržujte dostatečný pitný režim! Není určeno pro osoby trpící cukrovkou nebo pro osoby se sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Nevystavujte přímému slunci! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců!

Hodnocení produktu Anabolic Halo
Aktuální stav hodnocení:

min ANABOLIC HALO | Strongbody.czANABOLIC HALO | Strongbody.czANABOLIC HALO | Strongbody.czANABOLIC HALO | Strongbody.czANABOLIC HALO | Strongbody.cz max


Nejčastější názory na produkt Anabolic Halo:
smokyYy (08. 11. 2009)
neni to takovej zazrak jak se tu vo AH pise !!!!
miguel2236 (30. 01. 2010)
Musim souhlasit neni to jak to tam je psane.
ryddyck (16. 03. 2010)
Má s tímto produktem někdo zkušenosti díky za info?
 
Odebírat novinky o slevách!
PODPORA
po - pá: 7:00 - 14:00
info@strongbody.cz
O NÁKUPU
OSOBNÍ ODBĚR
A1 SOLUTION, s.r.o.
Strongbody.cz
Tyršova 96
276 01 Mělník
SLEDUJTE NÁS!
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(c)2003-2022 Strongbody.cz - provozuje A1 SOLUTION, s.r.o.